نتایج جستجو برای عبارت :

‌ Oblivion

یه نسیم خنکی از پنجره میاد و می‌خوره بهم و حس می‌کنم هنوز صبحه. حس می‌کنم هنوز یه عالمه زمان دارم. حس می‌کنم یه پنج‌شنبه‌ی معمولی بعد یه هفته‌ی شلوغه که وقت دارم به کارهام برسم. پشت میزم نشستم و پاهام رو بغل کردم و به سوال تمرین فکر می‌کنم. آهنگ‌هایی که قدیم‌ترها بارها و بارها گوششون می‌دادم رو گوش می‌دم. آرامش عجیبی دارم. این جوری نیست که حالم خوب یا بد باشه؛ ولی انگار حالم رو هر جوری که هست پذیرفته باشم و باهاش دوست شده باشم. انگار با

(آینه جادویی-Oblivion Island: Haruka and the Magic Mirror)یک انیمیشن با گرافیک جذاب و عالی از کشور ژاپن ساخته شده در سال 2009 توسط Shinsuke Sato میباشد که درباره سفر دختر نوجوانی به سرزمین اشیای فراموش شده میباشد،این دختر قصد دارد آینه ای از گذشته های دور را در این سفر پیدا کند...
ادامه مطلب
دیشب جناب همسر فرمودن که بیا فیلم ببینیم . (ادامه فیلم oblivion که یه ربعشو دیده بودیم و خوابمون برده بود) . یه جوری از صحنه های فیلم شوکه میشدم و هیجان داشتم که هرگز نمیتونستم باور کنم این فیلم رو دو سه سال پیش دیدم و حتی در موردش نقد خوندم و توی وبلاگ قبلیم مطلب نوشتم :( حتی اشنا هم نبودن برام ... ای وای من 
پ.ن: 
۱. لطفا اگر کسی رو میشناسید که ارشد روانشناسی بالینی خونده باشه (دانشگاه خوب) به من معرفیش کنید.  
۲. اگر روش خاص یا تجربه ای موفق در زمینه بر
Good old rain
Is pounding on the dreamers
You've left a stain
On every single hour
All the treasures found
Will vanish with the tide
Illusion has gone
I'm all out of your web

Maybe on the moon
There is a soil for the doomed
I should save us a ride
I'll do what you want me to do
I'll lose the grip of your eyes
You're the needle in my arm

I'll drain drain drain
The rivers of addiction
I dreamed I could
Feed my veins in oblivion
But ain't no shelter
For the years of our blindness
Though we're good people

We're bullets to each other wings

Maybe on the moon
There is a soil for the doomed
I should save us a ride
You're the needle in my arm

Rain rain rain
Am I the only winner ?
In this silly game
Where tears are a trophy to gather

The Elder Scrolls V: Skyrim یکی از شاهکارهای Bethesda در صنعت گیم است که در سال 2011 میلادی عرضه شد و توانست به بیش از 200 جایزه مهم دست پیدا کند.بازی Skyrim در سبک ماجرایی و نقش‌‎آفرینی با دو زاویه دید اول‌شخص و سوم‌شخص در جهانی باز و بدون محدودیت می‌باشد.وقایع اسکایریم دویست سال بعد از اتفاقات بازی The Elder Scrolls IV: Oblivion و در دنیای فانتزی و بسیار زیبای اسکایریم رخ می‌دهد.داستان حول محور Dragonborn یا اژدها زاده‌ای است که تلاش می‌کند خدای اژدهایان Alduin را از بین ببرد،
یک احساس عجیبی دارم این روزا. احساس «انجماد حافظه». این‌که چندسال گذشته برای شخص خودم خیلی دور به‌نظر نمی‌رسه و انگار تمام ۹ سال گذشته، سرجمع یک‌سال پیش اتفاق‌افتاده‌باشند، ولی گذر زمان توی حافظه‌م نمود پیدا می‌کنه‌. مثلاً اون آرایه‌های ادبیات ُ وقتی می‌خوام الان توی شعرها پیداشون کنم، اسم‌شون ُ یادم نمی‌یاد. می‌دونم که هستند یا بودند، اثرشون روی مغزم حک‌شده و خودشون محو شده‌ن. یک‌هفته‌ پیش می‌خواستم گهواره‌‌ی گربه رو برای ه.
Balloon Printing
Customized and dedicated balloon prints for different purposes
Custom balloon printing has many benefits. A custom balloon is a balloon on which the printed message is printed. 
Some of them use their own name and message to print a variety of memorial events and political, social, religious, etc. gatherings. 
Other uses of the balloon prints can be used in a variety of birthday parties and wedding celebrations. With the printing of the name and greetings on the latex balloons, it is possible to celebrate the charming and unforgettable atmosphere.
But most people use the logo to advertise their business and services, and use brand names and text ads on the balloon. The use of advertising on balloon prints is nowadays everywhere in the world and is increasing day by day.
برنامه انتشار کمیک های آکادمی Umbrella کمی در همه جا بوده است. اولین شماره در سال 2007 منتشر شد ، دو جلد اول یعنی Apocalypse Suite و Dallas ، که در کل آنها تا پایان سال 2008 جمع آوری شده است. سومین (و تا به امروز نهایی) داستان آکادمی Umbrella که جمع آوری شده هتل Hotel Oblivion است. علی رغم اعلام آن بلافاصله پس از نتیجه گیری دالاس ، هتل Oblivion انتشار تا سال 2018 آغاز نشده است. بنابراین ، چرا تاخیر طولانی؟
جرارد وی خالق طنز همچنین نوازنده ای است که بیشتر به خاطر کارش با My Chemical Romance ش
برجام نویسان، حضرت ابراهیم امروز هستند! و
شباهت آنها به این است که: برجام را فرزند خود می دانند و: باید که آن را قربانی
کنند. همانطور که رئیس جمهور گفتند: دیگر نهادی بنام 5+1را به رسمیت نمی شناسیم! و
وجود خارجی ندارد. در همه زمینه ها بایدا اینطور قاطعانه سخن گفت، و برجام را هم
باید کنار گذاشت. اما این امر احتیاج به فداکاری دارد. زحمات شبانه روزی سالهای
سال، در دیار غربت و چانه زدن با آدمهایی که: منطق ندارند واقعا قابل تقدیر است.
ولی باید این زحمت ه
#Wellaye_Tadabor_of_some_of_Versuses in Chapter 4 of Quran
#Wellaye_Tadabor_of_Quran
#Alemran_Surreh_Versue_92
لَنْ تَنَالُوا الْبِرَّ حَتَّىٰ تُنْفِقُوا مِمَّا تُحِبُّونَ وَمَا تُنْفِقُوا مِنْ شَیْءٍ فَإِنَّ اللَّهَ بِهِ عَلِیمٌ (٩٢)
Never will you attain the good [reward] until you spend [in the way of Allah] from that which you love. And whatever you spend - indeed, Allah is Knowing of it. (92)
Al-bar, الْبِرَّ ,  means the truth, the infallible Imām. Imām Mahdi(aj) means the Quran, the perfection.If you could leave that which you love, you would attain the perfection, that is to say if we want to see Imām Mahdi(aj)  and prepare the ground for his reappearance, we shou
Wellaye Tadabor of some of Versuses in Chapter 4 of Quran
#Wellaye_Tadabor_of_Quran
#Alemran_Surreh_Versue_92
لَنْ تَنَالُوا الْبِرَّ حَتَّىٰ تُنْفِقُوا مِمَّا تُحِبُّونَ وَمَا تُنْفِقُوا مِنْ شَیْءٍ فَإِنَّ اللَّهَ بِهِ عَلِیمٌ (٩٢)
Never will you attain the good [reward] until you spend [in the way of Allah] from that which you love. And whatever you spend - indeed, Allah is Knowing of it. (92)
Al-bar, الْبِرَّ ,  means the truth, the infallible Imām. Imām Mahdi(aj) means the Quran, the perfection.If you could leave that which you love, you would attain the perfection, that is to say if we want to see Imām Mahdi(aj)  and prepare the ground for his reappearance, we shoul
اگه پادکست گالینگور رو نمی‌شناسید؛ اول این پست رو بخونید. دومین اپیزود گالینگورکست درباره یه کتاب علمی‌تخیلیه. کتاب انسان‌ها نوشته مت هیگ رمان‌نویس بریتانیایی، داستان یه آدم فضاییه که به واسطه ماموریتی که بهش واگذار شده در قالب یه انسان اومده به زمین. این آدم فضایی با سوالات و بن‌بست‌های زیادی درباره ما آدما دچار میشه و کارهایی که در طول رمان انجام میده؛ باعث میشه بیشتر به فکر فرو بریم.

گویندگان قسمت دوم پادکست، مستور (گوینده اصلی) و

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها