ورود به چت روم
چت روم جوانان و نوجوانان ویژه دهه 70 و 80
ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

نتایج جستجو برای عبارت :

عنوان ندارد

گویند چون خزانه انوشیروان دادگر را گشودند، لوحی دیدند که پنج سطر بر آن نوشته شده بود :
هر که مال ندارد، آبروی نداردهر که برادر ندارد، پشت نداردهر که زن ندارد، عیش نداردهر که فرزند ندارد، روشنی چشم ندارد
و هر که را هم این چهار ندارد،هیچ غم ندارد ...!
من یک دهن خسته که آواز ندارد 
یک پنجرهء بسته که پرواز ندارد 
من بی تو یکی مثل خودت، آینهء دق! 
یک آخر بیهوده که آغاز ندارد 
 اینقدر نگو از من و از هر چه تو بنویس
هر حس پدرمرده که ابراز ندارد! 
 دستی که قلم را به تعفن نکشاند 
مانند رسولی است که اعجاز ندارد
یا ما خبر از خانهء همسایه نداریم 
یا اینکه کسی در دِه ما غاز ندارد! 
 بگذار همانند تو دیوار بمانیم
این خانه نیازی به درِ باز ندارد 
علی اکبر یاغی تبار
نام نقی در این جهان همتا ندارد
پاکیزگی غیر از شما معنا ندارد
هادی اگر باشی برای بنده کافی است
راه سعادت غیر تو مولا ندارد
فهمیده ام از احترام پرده ی قصر
عالم به جز تو حضرت والا ندارد
بدخواه تو مبهوت مانده در جلالت
حرفی برای رد و یا حاشا ندارد
کردی مداوا زخم های دشمنت را
بی شک کسی چون تو دل دریا ندارد
این که دخیل نام تو شد مادر او
یعنی که دشمن غیر تو ماوا ندارد
کل کریمان از گدایان تو هستند
بسیار داری آن چه هر دارا ندارد
حاجت رواییِ گدای خانه ی تو
دوران عجیبیست کسی فکر کسی نیست
حتی به خودش نیز بشر رحم ندارد
تا منفعتت رفت، توام رفته ای از دست
بر شاخه ی خشکیده تبر رحم ندارد
شاهی که به دست پسرش مرد نوشته...
حتی به پدر نیز پسر رحم ندارد
محتاج خودت باش که این تیغ جماعت
بر دست و سر و پا  و به پر رحم ندارد
طوفان زده دنیای مرا سخت شکسته
طوفان زده، بر زیر و زبر رحم ندارد
دستی که مرا کنده از این چاه... رها کرد
باور بکن ای عشق، بشر رحم ندارد
#حمید_رفائی
@hamidrefaeipoem
حدسم درست بود از اوّل، زن حال انتظار ندارد
مهمان نیاورید برایش؛ این خانه خانه‌دار ندارد
دیوار پیچ‌پیچ تخیّل، دیگر به گِل نشسته مخاطب!
حتا به قدر رنگ گُلی هم، از حرمتِ بهار ندارد
نه شاعرم نه زن نه اقلاً یک تن میان این‌همه تنها
اصلاً بدم می‌آید از این‌جا ـ این حس هم اعتبار ندارد ـ
باور نمی‌کنی به چه میزان، زشت است این عدالتِ ویران
از ری بگیر تا به شمیران، زن با کسی قرار ندارد
تند از کنار آینه رد شد، تا حس کند هنوز جوان است
زیرا که روبه‌روی و
جان بی جمال جانان میل جهان ندارد هر کس که این ندارد حقا که آن ندارد با هیچ کس نشانی زان دلستان ندیدم یا من خبر ندارم یا او نشان ندارد هر شبنمی در این ره صد بحر آتشین است دردا که این معما شرح و بیان ندارد سرمنزل فراغت نتوان ز دست دادن ای ساربان فروکش کاین ره کران ندارد چنگ خمیده قامت می‌خواندت به عشرت بشنو که پند پیران هیچت زیان ندارد ای دل طریق رندی از محتسب بیاموز مست است و در حق او کس این گمان ندارد احوال گنج قارون کایام داد بر باد در گوش دل فر
باور کنید یکی از انگیزه های من در تحصیل در رشته علوم شناختی ، تنها پیدا کردن ساز و کاری برای حذف اختیاری برخی داده های ذهنی است .
نمی شود فراموشش کرد
نمی شود از یاد برد 
این ها از یک فقره مشکلات روانی ناشی می شود، که خودم اذعان دارم.
مریضی خطرناک و دردناکی است، اصلا وجود برخی داده های ذهنی معنایی ندارد، سودی ندارد، ته داستان ندارد ، فرجام ندارد، اصلا داستانی ندارد. اما نمی شود حذف کرد. گویی این نوع خاطرات باید باشند همیشه و در حین زندگی، اما نب
چشمی که به شب بنگرد از پشت نقابی،
تکرار کند قصه‌ی روزی و عقابی،
تردید ندارد که جهان زیر پر اوست،
هر ره که رود سایه‌ی او همسفر اوست،
این مرغ گذر از پل تدبیر ندارد،
شاید خبر از گردش تقدیر ندارد،
روزی که بگیرند از این چهره نقابی،
وقت است کبوتر بزند نوک به عقابی...

+این تفسیر شما رو به یاد کسی نمیندازه؟ :/
+اگر دوست داشتید با این لینک دانلود کنید.
شاید مثل اون هیزم‌شکنه شدم که هی نمی‌رفت تبرش رو تیز کنه.
برم تبرم رو تیز کنم؟ آه ولی خود این «رفتن تبر رو تیز کردن» نیاز به یه تبر تیز داره. گیر کردم. تازه، اگه تیز کردن‌ش کار من نباشه چی؟
ولی حالا سعی‌م رو می‌کنم.
یا سعی می‌کنم که سعی‌م رو بکنم.
گوش ازجمله قسمت‌هایی است که خانم باید از نگاه نامحرم بپوشاند؛ بنابراین اگر مجوزی ندارد، مراجعه به پزشک غیرهمجنس جایز نیست اما اگر اضطرار باشد (مثلاً پزشک همجنس موجود نباشد) اشکالی ندارد.درباره‌ی معاینه‌ی دهان و دندان هم پزشک غیرهمجنس برای معاینه و معالجه نگاه نکند ولی اگر پزشک همجنسی وجود ندارد باز هم مثل سایر موارد اشکالی ندارد.درباره‌ی گرفتن نبض هم اگر از روی لباس باشد یا پزشک دستکش داشته باشد و مفسده‌ای وجود نداشته باشد، اشکالی ندا
گاهی عقل را ظل(سایه) می گیرد؛هوس،غرور،خودخواهی جلوی نور عقل را میگیرد.وقتی نورش را گرفت،انسان با اینکه یقین دارد این مطلب حق است و هیچ تردیدی در آن ندارد،اما عمل نمیکند.چون آن بخش علمی و اندیشه هیچ مسولتی درباره اراده،عزم،اخلاص و عمل ندارد؛عزم انسان از سنخ(عمل) است و نه (علم)                                                                                 
                                                                                                             آیت الله
2436 - «اسدا... علم» از نزدیکان شاه
در خاطراتش می‌نویسد: "به عرض رساندم که رئیس MI6 نوشته بود که زن ندارد.
شاهنشاه فرمودند «عجب مرد با سعادتی است که زن ندارد! ... مسلماً مردانی که
زن ندارند در زندگی جلو هستند و بیشتر عمر می کنند. چون حداقل این است که
نصف غصه دنیا را کمتر می‌خورند!» خیلی خندیدیم!"منبع: خاطرات علم، جلد3، ص306
دانلود فایل اصلی
بسم الله الرحمن الرحیم
یا فارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
آنانکه آنقدر ذلیل و ترسو و بزدل و بی وجود هستند
به جای مطالبه حق خود
به اعتیاد رو می آورند
در تخدیر خود دیگر دردی احساس نمی کند...تا بخواهد اصلاح کند
دیگر ناموس ندارد ..دیگر غیرت ندارد که بخواهد نگران ناموسش باشد...دیگر درد دین و درد وطن و ...اصلا درد ندارد....
انگلستان می‌دانست چه چیز را به ایرانیان هدیه کند....
با تلفیق مفاد مواد ۵۱ و ۶۲ و ۶۳ قانون کار چنین نتیجه گیری می شود: اگر کارگر در روزهای تعطیل رسمی کار کند و به جای آن روز دیگری تعطیل نشود باعث افزایش ساعات کار کارگر از مدت ساعات کار موظفی و در نهایت اضافه کاری می شود.
عنوان تعطیل کاری همان اضافه کاری است و این عنوان عرف شده و در قانون کار تعطیل کاری وجود ندارد.
آجر نسوز نوعی آجر مدرن محسوب می شود که در برابر گرما مقاومت چشم گیری دارد و از آن می توان در نمای ساختمان و مصارف دیگر نیز استفاده نمود.
آجر از دیرباز تا کنون به عنوان یکی از عناصر اصلی ساخت و ساز به کار می رفته است. برای برپا کردن هر بنایی به تعدادی آجر به عنوان عناصر اولیه و ضروری نیاز بود. رفته رفته بر کاربرد این عنصر در ساختمان سازی اضافه شد و از این محصول در تزیینات ساختمان ها و بنا ها استفاده شد. امروزه آجر های تزیینی که برای نما به کار می ر
سلام
آن داستان ماه گذشته که گفتم درگیرش بودم را خداروشکر به هر نحوی بود بستم و تمامش کردم و دیگر ادامه پیدا نکرد!
و هربار که یادش می افتم به قدری خوشحال می شوم که ادامه دار نشد که حد ندارد!
این روز ها هم چندان تعریفی ندارد..
من هستم و تنهایی خودم مثل همیشه..
پس از پیروزى انقلاب حیوانات، خوک ها که از هوش بالاترى نسبت به سایر حیوانات برخوردار بودند، نقش رهبرى حیوانات مزرعه را به دست مى گیرند. اما پس از چندى در بین خود حیوانات یک سرى توطئه و کودتا انجام مى گیرد بعد از این انقلاب حیوانى، یکقانون اساسی معروف به «هفت فرمان» بر روی دیوار مزرعه نوشته می‌ شود که شامل بندهای زیر است:همه ى آنها که روی دوپا راه می ‌روند، دشمن هستند.همه ى آنها که چهار پا یا بالدار هستند، دوستند. هیچ حیوانی حق پوشیدن لباس را
یار خوش چیزی است؛ زیرا که یار از خیال یار قوّت می‌گیرد و می‌بالد و حیات می‌گیرد. چه عجب می‌آید؟ مجنون را خیال لیلی قوّت می‌داد و غذا می‌شد. جایی که خیالِ معشوقِ مَجازی را این قوّت و تأثیر باشد که یار او را قوّت بخشد، یار حقیقی را چه عجب می‌داری که قوّت‌ها بخشد خیال او در حضور و در غیبت؟ چه جای خیال است؟ آن خود جان حقیقت‌هاست، آن را خیال نگویند.
.
.
شما را اگر این سخن مکرّر می‌نماید از آن باشد که شما درس نخستین را فهم نکرده‌اید. پس لازم شد ما
با این حجم از نفرت نسبت به خودم چیکار کنم؟!واقعا نمیدونم دیگه چیکار کنم
نسبت به خودم و اون.یعنی محض رضای خدا یه حرف مثبت و خوب از این ذهن من نمیگذره.فحش پشت فحش.فقط نفرین و حسرت و آآآآه
وای به دردی که درماااااان ندارد فتادم به راهی که پایان ندارد
ارزشش را ندارد زمانت را روی کارهای بی نتیجه بگذاری ،
ارزشش را ندارد آدم ها را قانع کنی که دوستت داشته باشند ،
که مجابشان کنی حواسشان به تو باشد !
ارزشِ تو و احساسِ تو ؛ بیشتر از این حرف هاست !
و ارزشِ تک تک ثانیه های تو ...

ادامه مطلب
بی
مهر علی(ع) سعی و صفا سود ندارد
در برکه ی خشکیده شنا سود ندارد

گر
زیربنا محکم و سرسخت نباشد
هر کوشش و احداث بنا سود ندارد

هرجا
که شود قحطی گوش و شنوایی
فریاد و صدا، بانگ و نوا سود ندارد

خشکید
اگر ریشه ی یک اصله درختی
بر شاخه ی خشکیده جلا سود ندارد

بر
روی گسل گر که بنا گشت بنایی
بیهوده بنا گشته، نما سود ندارد

وقتی
هدف بخشش ما رنگ ریا داشت
فضل و کرم و جود و سخا سود ندارد

در
وقت عمل شیعه ی اثنی عشری باش
سعی و عمل اهل ریا سود ندارد

امروز
بکوشیم که
تابعیت ارا داوری :منظور از این اصطلاح ( تابعیت رای ) ، این است که تنها کشورهایی صالح به رسیدگی به اعتراض به رای داوری می باشند که کشور متبوع رای محسوب گردند.تابعیت رای برای دو کشور قابل تصور می باشد:١) کشور مقر داوری٢) کشوری که به موجب قوانین شکلی ان داوری انجام شده است.به بیان دیگر امکان ابطال رای داوری از دادگاه های کشورهای دیگری که با رای به نوعی مرتبط می باشند (به عنوان مثال دادگاه کشوری که صرفا قانون ان به عنوان قانون حاکم بر ماهیت دعوا انت
دگر آن شبست امشب که ز پی سحر نداردمن و باز آن دعاها که یکی اثر نداردمن و زخم تیز دستی که زد آنچنان به تیغمکه سرم فتاده برخاک و تنم خبر نداردهمه زهر خورده پیکان خورم و رطب شمارمچه کنم که نخل حرمان به از این ثمر نداردز لبی چنان که بارد شکرش ز شکرستانهمه زهر دارد اما چه کند شکر نداردبه هوای باغ مرغان همه بالها گشادهبه شکنج دام مرغی چه کند که پر نداردبکش و بسوز و بگذر منگر به این که عاشقبجز این که مهر ورزد گنهی دگر نداردمی وصل نیست وحشی به خمار هجر
س 1619: راننده‏ای قصد دارد کامیونی بخرد و برای این کار پول مورد نیاز را از شخص دیگری گرفته تا به عنوان وکیلِ وی، آن را برای او خریداری کند، سپس صاحب پول آن را به‌طور قسطی به راننده بفروشد، این معامله چه حکمی دارد؟
ج: در صورتی که راننده، این معامله را به عنوان وکیل از طرف صاحب مال انجام دهد و سپس او هم آن را به خود راننده به‌طور قسطی بفروشد، اگر قصد آنان حیله برای فرار از ربا نباشد و در هر دو معامله قصد جدّی خرید و فروش داشته باشند، اشکال ندارد.
س
سرزمینی وجود دارد که مردم آن را فقط از روی ترانه ها می شناسند.
مردان و زنانی در آنجا زندگی می کنند که راه آنجا را یافته اند و دیگر هیچگاه دوباره دیده نشده اند.
در آن سرزمین نیستی و زوال وجود ندارد. در آنجا درد و افسردگی شناخته شده نیست، نفرت و گرسنگی معنایی ندارد، همه با آرامش باهم زندگی می کنند و با فراغ بال و بدون زحمت خیلی چیزها به دست می آورند...
ولی در آنجا بخاطر نبودن غم، خوشی هم وجود ندارد! 
  #بر_باد_رفته
✍ #مارگارت_میچل
#نمایشگاه_کتاب 

بزن باران بزن...
بغض سنگین ابر افسار گسیخته فلک را یکریز بریز
و دستان تیره و سرد آسمان را
که چون تازیانه ای بر پیکر کودکان معصوم است
بر خانه های ترک خورده تنهایمان بکوب.
دیگر از طغیان و عصیان تو باکی نیست
نه... دیگر کسی شاکی نیست!
چراکه سیلاب
 دل ندارد،
احساس ندارد
انصاف ندارد
و نه وجدان را بلد است.
بزن باران، که پیش از آمدنت، ما سیل غم را دیده ایم
و درد را چشیده ایم،
آه که من از هجوم آنهایی که ناجوانمردانه 
خانه ی دل را ویران می کنند، بیش از ویران
از شایعه تا واقعیت: از چند روز پیش شایعه‌ای با عنوان بزرگترین اختلاس ایران منتشر شد. برخی کاربران شبکه‌های اجتماعی به نقل از یکی از رسانه‌های ضدانقلاب مدعی شدند که علی انصاری، موسس بانک آینده اختلاسی به ارزش ۱۴۰ هزار میلیارد تومان انجام داده و از کشور فرار کرده است.

اما برخلاف این شایعه تصاویر منتشر شده از حضور علی انصاری در مراسم سومین دوره اهدای نشان کارآفرینی امین‌الضرب که روز گذشته (سه شنبه) در تالار وحدت برگزارشد، نشان می‌دهد که ا
از شایعه تا واقعیت: از چند روز پیش شایعه‌ای با عنوان بزرگترین اختلاس ایران منتشر شد. برخی کاربران شبکه‌های اجتماعی به نقل از یکی از رسانه‌های ضدانقلاب مدعی شدند که علی انصاری، موسس بانک آینده اختلاسی به ارزش ۱۴۰ هزار میلیارد تومان انجام داده و از کشور فرار کرده است.

اما برخلاف این شایعه تصاویر منتشر شده از حضور علی انصاری در مراسم سومین دوره اهدای نشان کارآفرینی امین‌الضرب که روز گذشته (سه شنبه) در تالار وحدت برگزارشد، نشان می‌دهد که ا
روضه نمی‌خواهد تنی که سر ندارد
قربان آن آقا که انگشتر ندارد
یک تکه‌ای سالم همه پیکر ندارد
جایی برای بوسه‌ی مادر ندارد
گیسوی خود را ریخته روی گلویش
مادر بُوَد اینگونه شکل گفتگویش
گوید بُنَیَّ، یا بُنَیَّ، یا بُنَیَّ
برخیز آمد مادرت زهرا، بُنَیَّ
دیدم خودم در عصر عاشورا، بُنَیَّ
افتاده بودی زیر دست و پا، بُنَیَّ
من بی‌وضو موی تو را شانه نکردم
حالا به دنبال سرت باید بگردم
بهترین شامپو چه شامپویی است؟

چیزی به عنوان بهترین شامپو وجود ندارد. اغلب شامپوها اثر پاک‌کنندگی
رضایت‌بخشی دارند و قیمتی که شما برای شامپو پرداخت می‌کنید، موضوع سلیقه
شخصی است و لزومی‌ندارد برای به دست آوردن شامپوی خوب، پول زیادی خرج کنید.
به این معنا که الزاما شامپوی گران معیار خوب بودن آن نیست.
ادامه مطلب
۱۰ نشانه مردی که دوست‌تان ندارد.
تفاوت زیادی بین وقتی که یک مرد دوستتان دارد و یا هیچ حسی نسبت به شما ندارد، وجود دارد. زمانی که مرد عشق و علاقه‌اش را نسبت به زن از دست می‌دهد، آن را با استفاده از رفتار، زبان بدن و نحوه برخوردش نشان می‌دهد.
ادامه مطلب
پیام نوروزی رهبری ایران رونق تولید را مورد توجه قرار می‌دهد. این سخن البته به عنوان یک راه حل مطرح نیست. این که تولید باید رونق بگیرد بیشتر یک مسئله است که باید به راه حل آن پرداخته شود. احتمالا رهبری هم این مورد را به عنوان مسئله طرح کرده‌اند و نه راه حل. اما به هر حال این سخن سخن تازه‌ای هم نیست که مختص امسال یا سال قبل و سال دیگر باشد. معیار تولید ملی یکی از معیار‌های کهن و مقبول همگان اقتصاد است.
تولید دکمه‌ای ندارد که کسانی که مخاطب حرف ر
امروز خیلی هی حالم خوب نبود و اذیت بودم و فلان؛ بعد الآن آب خوردم دندونم هم درد گرفت و دیگه دیدم نمی‌توانم. :)) به مامانم می‌گم چرا نمی‌میرم راحت شم و زده زیر خنده که دیوونه‌ای تو به خدا :)) بابابزرگت تو ۸۰ سالگی اینو می‌گفت اون وقت تو به خاطر این دردای کوچولو این طوری شدی. 
راست می‌گه ولی خب چی کار کنم. :)) 
ولی جدی زندگی خیلی دردسر نیست؟ هی حواست باید به کلی چیز باشه و سخته خب. از دستت در می‌ره دیگه.
از این هم خوشم نمیاد که به هیچ جا بند نباشه طرف و به هیچ چیز اعتقادی نداشته باشه و هی این ور اون ور شه.
حالا خودم این جوریم ولی خب خوشم نمیاد.
ازون دسته قبلی‌ها هم که خوشم نمیاد.
نمی‌دونم از چی خوشم میاد.
حالا خیلی که مهم نیست.
آهان ازین که هی بگم مهم نیست هم خوشم نمیاد. پس چی مهمه. :‌)) 
دستام خواب رفته‌.
ذره‌ای می‌دونم چی درسته؟ نه.
ذره‌ای تلاش می‌کنم در جهت فهمیدن؟ نه.
حال دارم؟ نه.
خوش‌حالم؟ نه.
ناراحتم؟ نه.
مهمه برام چیزی؟ نه.
با خودم روراستم؟ نه.
حوصله‌ی چیزی رو دارم؟ نه.
اصلا ایده‌ای دارم چی کار دارم می‌کنم؟ نه.
اصلا کاری می‌کنم؟ نه.
این جا رو دوست دارم؟ نه.
جای دیگه‌ای رو دوست دارم؟ نه.
todo: add more useless q&a
آه... الکی سخت می‌گیرم. :)
به بازیکنان به هیچ عنوان نباید توهین کرد و همواره باید آنها را تهییج نمود.
کمک #مربی نباید در کار مربی دخالت کند و باید مسئولیت نیمکت را نیز داشته باشد.
بازیکنان نیمکت باید کاملا در جریان نوع بازی  باشند و بعد از تعویض حـق پرسـیدن جریان بازی را از مربی و یا بازیکن دیگر ندارد و خودش حتما باید وظایف تک تک بازیکنان داخل زمین را تحلیل کند.
بازیکنان نیمکت نباید برایشان فرق کند که افراد فیکس چه کسانی هستند و به نظر مربی احترام گذاشته و به هیچ عنوان
غاز های آفریقایی، یک از 15 گونه غازهایی هستند که در دنیا توجیه اقتصادی در پرورش آنها به شمار می رود.
که در رتبه بندی رتبه چهارم را دارند.
غازهای آفریقایی در دو رنگ قهوه ای با منقار کاملا سیاه و غاز آفریقایی سفید که با منقار نارنجی رنگ می باشند.
عموما غاز های آفریقایی یک مشخصه مشترک دارند، که آن برآمدگی بر روی منقار را می توان عنوان نمود.
ولی قپ زیر گلو در برخی مشاهده می گردد و در برخی نیز قپ زیر گلو یا ضعیف است یا اصلا وجود ندارد.
که متاسفانه عده
❌زیاده روی در مصرف برنج 
در مصرف غذاها و مواد غذایی که حاوی برنج هستند نباید زیاده روی کرد.برنج ،در روایات بسیاری مدح شده و اولین دانه ایمان آورنده به پیامبر و حضرت علی علیهم السلام و یا بهترین خوراکی ها بعد از گوشت معرفی شده است.اما این ارزش برنج و توصیه به استفاده آن به معنی مصرف روزمره و به عنوان غذا نیست.به حدی زیاده روی شده که حتی برخی زکات فطریه را نیز بر اساس برنج محاسبه و پرداخت می‌کنند .
متن مصاحبه آیت الله تبریزیان با خبرگزاری فارس
میدانی به اطمینان صد در صد رسیده ام که من یک شبح در زندگی اطرافیانم هستم چرا که بود و نبود من هیچ فرقی ندارد وقتی بست فرند سیزده چهارده ساله ام روز تولدم بپرسد تولدت کی بود باید گل گرفت در این زندگی را
به عنوان یک تصمیم بزرگ دیگر نباید انتظار داشته باشی روز تولدت روز مهمی در زندگیت باشد چرا که هربار فقط غم و اندوه ناشی از تنها ماندن برایت به ارمغان دارد
تمام
عنوان کتاب : انسان در جستجوی معنا
"خواننده این کتاب مطالب بسیاری فرا می گیرد و می آموزد وقتی انسان ناگهان احساس کرد که دیگر چیزی برای ازدست دادن به جز جان و بدن عریان خود ندارد چه می کند .
شرحی که دکتر فرانکل از آمیختن احساسات و هیجان به ما می دهد ، واقعا تسخیر کننده است و روح را تسخیر می کند . "
نویسنده : ویکتور فرانکل
مترجم : امیر لاهوتی

می گویند منبر را از چوب درخت گردو می سازند که بسیار محکم و با کیفیت است.درخت گردو علاوه بر چوب مرغوب، سایه و بار خوبی هم دارد.اما درخت چنار میوه ندارد، سایه درست و حسابی هم ندارد، از آن چوبه دار می سازند.دعوای این دو درخت در شعر استاد شهریار شنیدنی است!

ادامه مطلب
یک جایی هست که این‌جاست! همین‌جا. این‌جایی که منم. جایی که دیگر بعدی ندارد. نه که نداشته باشد هیچ، آن‌قدر فرق ندارد چه بودش که گویی بعدی نیست. هیچ است انگار. یک جای بی سرانجام. یک مِهِ غلیظ دودیِ مهوع. از آن‌هایی که دل‌آشوب می‌کند آدم را. آن هم وقتی همه‌ی هیکل آدم را بغل می‌کند. انگار دست‌های چسب‌ناک دیوی ناپیدا.
من این‌جایم. همین جا...
شب‌های جمعه نیمه شب‌ها تا سپیده
بر روی اسرارش خدا پرده کشیده
از راه می‌آید زنی قامت خمیده
لب می‌گذارد روی حلقوم بریده

فریادهای یا بنی پا بگیرد
حیدر بیاید بازوی زهرا بگیرد

روضه نمی‌خواهد تنی که سر ندارد
قربان آن آقا که انگشتر ندارد
یک تکه‌ای سالم همه پیکر ندارد
جایی برای بوسۀ مادر ندارد

گیسوی خود را ریخته روی گلویش
مادر بود اینگونه شکل گفتگویش

گوید بنی، یا بنی، یا بنی
برخیز آمد مادرت زهرا، بنی
دیدم خودم در عصر عاشورا، بنی
افتاده ب
هنوز فکر چارشنبه‌ی بردنه، یه عمره که باخت‌هاشو رج می‌زنه.
پ.ن. حس می‌کنم منتظرم برگردم به ریتم روتین زندگیم، و حواسم نیست که اون ریتم روتین زندگیم تموم شده خیلی وقته. 
نه این که الآن خیلی عجیب‌غریب باشه، و نه این که خوشم بیاد از داشتن ریتم روتین ... صرفا داشتم فکر می‌کردم الکی و شاید غیرارادی منتظر برگشتن به یه حالتی‌م که مدت‌هاست ازش گذشتم.
به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، این پیراهن که 120 سال پیش طراحی شد به هیچ عنوان استانداردهای پیراهن‎های امروزی را ندارد. پیراهنِ 120 سال پیش بارسلونا همانند پیراهن مردانه است و دگمه دارد! تصویری از این پیراهن را اینجا می بینید: منبع: جام جم انتهای پیام/
منبع : باشگاه خبرنگاران جوان | " جذاب ترین " نقشی در تولید محتوای این مطلب ندارد، مطلب منتشر شده با ذکر منبع می باشد.
وقتی می‌آیی به استقبالت می‌رسیم، تو دلبرانه رد می‌شوی و من مودبانه خم شوم، از شرم نگاهم تاب بالا آمدن از پاهایم را نداردکاش کارنامه‌ام انقدر سیاه نبود...ولی چه کنم با این دل که دیگر طاقت دوری از تو را ندارد، مخصوصا حالا که هستی و من هنوز جوانم...با خودم می‌گویم شاید به دردت خوردم آقا، ولی این عمل یارای نزدیکی به تو را ازم می‌گیرد...اما تو صدایم می‌کنی، آه که چقدر صدایت گرم است؛ نزدیک‌تر بیا پسرم!...در تلگرام ما را دنبال کنید:قلب سلیم
وقتی چت با #نامحرم  میشه عادت‼️
❌پسر  باشی یا دختر فرقی ندارد.....
ان هنگام که مجوز چت و گفتگوی صمیمی با #نامحرم را برای خودت صادر میکنی
میگویی رابطه ما پاک است
میگویی خواهر و برادری ک ایرادی  ندارد مدام رابطه ات را توجیه میکنی
➖به کجا چنین شتابان⁉️⁉️⁉️‼️‼️‼️
اولش فقط 
ادامه مطلب
فیل اسپنسر سرپرست بخش ایکس باکس مایکروسافت،گفته که امسال بدون سونی E3 معنا ندارد.
ایشان از سونی به عنوان بزرگترین رقیب مایکروسافت یادکرده است هر چند که مایکروسافت یکی از طولانی ترین و بهترین کنفرانس را به نام خود ثبت کرد اما E3 امسال به نوعی کم سر و صدا بود.
ادامه مطلب
این وبلاگ، اغلب، یادآور بدترین و زشت‌ترین خاطرات من است. البته «متن»های یکساله‌ی قبل را دوست دارم؛ اما آن پیش‌زمینه‌ای که باعث زایش آن متن‌ها شده است را نه. من نمی‌خواهم از این واقعیت فرار کنم! این واقعیت همیشه همراه من خواهد بود. اما نباید هربار با دیدن یک عنوان، یاد یک ماجرا برایم زنده شود. آن هم یک ماجرای نامربوط به منِ حقیقی. این منِ خودساخته‌ی این یکی دوسال را نمی‌خواهم. پس وبلاگی که از این یکی دوساله سرچشمه دارد را هم نمی‌خواهم. 
س
دراز کشیدم و به ستاره‌ای که بالای سرمه نگاه می‌کنم. دوتاست؟ یا فقط دارم تار می‌بینم..؟ نفرتم از آدم‌ها با این که باید بیش‌تر می‌شد یهو گم شد و احساس کردم دیگه از کسی بدم نمی‌آد. حتی شاید از خودم. هیچ حسی ندارم. یهو حس‌هام گم شدن و تهی شدم. به این فکر می‌کنم که چقد دلم می‌خواد با ستاره‌ای که درست روبروشم یکی بشم. یک لحظه. هزاران سال نوری. معلق. چقد قشنگه. فکر کنم تنها حسی که در این لحظه برام مونده همینه. یه حس مبهم که حتی خودم هم نمی‌دونم چیه.
لوله مانیسمان درز ندارد
لوله مانیسمان درز ندارد؛ یعنی درزی را که در لوله های دیگر جوش داده می شود در لوله مانیسمان وجود ندارد ،همین مسئله موجب بالا رفتن میزان استحکام لوله ها می شود. به طور معمول لولۀ مانیسمان با قطرهای کم ساخته می شود، زیرا ساخت این نوع لوله با قطر زیاد سخت و هزینه بر است. قیمت این لوله به جهت روش ساخت مخصوصی که دارد، نسبت به سایر انواع لوله ها بیشتر است.
شما حتما اسم این دو کلمه را شنیده اید <<خیر و شر>> حالا می خواهم مطلبی را به شسما بگوییم که به تنهایی می تواند زندگی شما را عوض کند.
اول بگذارید به این موضوع بپردازم شر چیست؟تمام چیز های بد از جمله ترس وحشت و.... شر محسوب میشوند ولی شر واقعا وجود ندارد..بله درست شنیدید شر وجود ندارد ولی ما با قدرت تخیل خود به او وجود بخشیده ایم و این همان قدرتی است که در مطالب بعد نحوه استفاده از ان را یاد خواهم داد.
ولی چرا شر وجود ندارد؟؟؟
جواب این گونه است:ب
‌ وقتی دلتنگ کسی می‌شوی دلتنگ چه چیزی از او هستی؟ دلتنگ شیوه‌ی حرف زدن یا تُن بخصوص صدایش وقتی که نامت را صدا می‌کرد... دلتنگ بوی عجیب تنش یا آنجور که چای‌اش را مزه مزه می‌کرد یا دلتنگ حالِ خودت وقتی کنارش بودی... دلتنگ یک نفر شدن، دلتنگی برای یک سبک خاص زندگی است که فقط متعلق به اوست، یا حتی سخاوتی که وقت مهربانی خرج می‌کند... دلتنگی گاهی چاره ندارد.. خوب است اگر دلتنگ می‌شوید و مورد دلتنگی‌تان در نزدیک‌ترین فاصله یا در امیدوارترین فاصله ا
#کد2003
محله: یافت آباد(منطقه۱۸)
دوطبقه دربستیمتراژ طبقه دوم: ۷۰متراژ طبقه اول:۶۰تعداد طبقه: 4نما: آجرکف: سایراسانسور: نداردسرمایش:کولر آبیگرمایش: بخاریگاز رومیزی:نداردکابینت: داردپارکینگ: نداردقیمت رهن: 130.000.000قیمت اجاره: 0

ارزهای دیجیتال به ویژه بیت کوین به عنوان یک ابزار مالی در دنیا شناخته می‌شود که به نظر می‌رسد در سال‌های آتی با جهش بزرگی از نظر استفاده عمومی مواجه شود.

استفاده از ارزهای دیجیتال به عنوان واحد پولی که با آن خرید و فروش انجام شود، به ویژه برای ایرانیان جذابیت زیادی دارد. البته تمامی ظرفیت ارزهای دیجیتال به ویژه بیت کوین برای پرداخت‌های الکترونیکی نیست و می‌توان از آن به عنوان ابزاری برای کسب درآمد نیز استفاده کرد.

امروزه افراد زیاد
خرید و فروش Bitcoin Cash

Bitcoin Cash (بیت کوین کش) نیز یک پول الکترونیکی
نقطه به نقطه برای تبادلات مالی در اینترنت است. این پول کاملا پراکنده
شده است و هیچ بانک مرکزی در ساختار آن وجود ندارد و برای کار با آن نیاز
به هیچ شخص سومی وجود ندارد. البته با توجه به تحریم ها دسترسی به قابلیت
ها و امکان خرید و فروش Bitcoin Cash برای کاربران ایرانی کار دشواری است ،
از این رو پی98 به عنوان یک واسط مطمئن جهت دور زدن تحریم ها ، کلیه خدمات
این ارز دی
وای امروز که کوه رفته بودم، پاهام داشت می‌لرزید. جدّی داشت می‌لرزید. :)) نمی‌دونم بیش‌تر از ترس بود یا پاهام بی‌جون شده بود. جالب بود واقعا.
یاد یه باری افتادم که برای اولین بار دندونام داشت می‌خورد به هم از سرما. و اون باری که از تعجب دهنم ناخودآگاه باز شد. موقعیت‌هاشون رو یادم نیست ولی یادمه برام جالب بود؛ این که اتفاق‌هایی که فکر می‌کردم صرفا اغراق شده‌ن واقعا اتفاق می‌افتن. 
وای امروز که کوه رفته بودم، پاهام داشت می‌لرزید. جدّی داشت می‌لرزید. :)) نمی‌دونم از ترس بود یا پاهام بی‌جون شده بود. جالب بود واقعا.
یاد یه باری افتادم که برای اولین بار دندونام داشت می‌خورد به هم از سرما. و اون باری که از تعجب دهنم ناخودآگاه باز شد. موقعیت‌هاشون رو یادم نیست ولی یادمه برام جالب بود؛ این که اتفاق‌هایی که فکر می‌کردم صرفا اغراق شده‌ن واقعا اتفاق می‌افتن. 
سحر آخر است
روبروی گنبد طلایی‌‌ات ایستاده‌ام...
با دلی که حتی در جوار بارگاه تو هم تنگ می‌شود برایت!
دلم تاب رفتن ندارد!
تاب کندن و جدا شدن از تو را ندارد!
می‌گذارمش همین‌جا دلم را
گوشه‌‌ی همین صحن با صفایت
خودت درستش کن
با صفایش کن...
لیپوساکشن چربی های انباشته و اضافی را برای ساختن شکلی بهبود یافته از بدن، حذف می کند. همانطور که لیپوساکشن به عنوان یک روش حذف چربی شناخته شده است، یکی از بهترین روش های کمک به پالایش و تصفیه ی بدن نیز می باشد. در واقع، جراحان زیبایی معمولاً از لیپوساکشن به منظور بهبود اثربخشی روشهای دیگر استفاده می کنند، چرا که هیچ تکنیک دیگری توانایی ایجاد چنین بهبود هایی را در محیط بدن ندارد.
ادامه مطلب
لیپوساکشن چربی های انباشته و اضافی را برای ساختن شکلی بهبود یافته از بدن، حذف می کند. همانطور که لیپوساکشن به عنوان یک روش حذف چربی شناخته شده است، یکی از بهترین روش های کمک به پالایش و تصفیه ی بدن نیز می باشد. در واقع، جراحان زیبایی معمولاً از لیپوساکشن به منظور بهبود اثربخشی روشهای دیگر استفاده می کنند، چرا که هیچ تکنیک دیگری توانایی ایجاد چنین بهبود هایی را در محیط بدن ندارد.
ادامه مطلب
درمان فشار خون
روش های درمان
خوردن پیاز پخته با عسل اثر کم کننده فشار خون دارد .
پودر زیره سیاه ، عصاره زنجبیل و عسل از هر کدام یک قاشق چای خوری مخلوط و روزی یکبار میل نمایید تا فشار خون بالا پایین بیاید .
مصرف آبلیموی تازه با آب گرم و عسل در هنگام صبح یک درمان دیگر فشار خون می باشد .
2 قاشق غذاخوری پر برگ های زیتون را در یک چهارم لیتر آب جوش به مدت 10 دقیقه دم کنید
و پس از صاف کردن با عسل شیرین و در یک دوره درمانی به فاصله سه هفته هر شب یک فنجان از ای
با پسرش وارد نانوایی می شود :
نونوا : ... [ مشغول در آوردن نون سنگگ از تنور ]او : ... [ مشغول در آوردن کارت های بانکی ]
نونوا : ... [ دو عدد نان بر روی این (نمی دونم چیه اسمش) می اندازد ]
او : ... [ مشغول بر انداز کردن کارت ها ]
نونوا : چند تا می خوای ؟!
او : ... بذار ببینم چقدر پول دارم تو کارتم ؟
نونوا : ...
او : [ به اندازه سه عدد نان کارت می کشد ، کارت اول موجودی ندارد ]
نونوا : ...
او : [ کارت دوم هم ندارد و کارت سوم به اندازه یک عدد نان موجودی دارد ] می گوید یکی برداشتم !
ن
آن هایی که سیگار نمی کشند چه می کشند از دست این زندگی؟کس چه می داند بر سر سیگار، آتش زنند تا ققنوس سرخوشی بر لبانشان بوسه زند؟آری پس چرا از پس آن همه خوش خدمتی چون به پایان می رسد از روی دست به زیر پا، با کفش آهش را پاسخ می دهند؟به راستی انسان برای سیگار ضرر دارد یا سیگار برای انسان؟مشکل سیگار آن است که لباس سفیدش یقه ندارد تا آن را ببندد،سرباز است و سرباز یعنی سرش را از شدت سوختن باز کرده اند تا هوا بخورد. یک روز در کردستان، یک روز در خوزستان، ی
مرگ تعادلی در زندگی ایجاد می کند تا زندگی نمیرد بدون مرگ جمعیت بیش تر و بیش تر می شود و زندگی سخت تر اکثر آدم ها از مرگ می ترسند ولی تا حالا فکر کرده اید بدون مرگ چه برسر زندگی و انسان ها می آید بدون مرگ زندگی اجباری است آدم گزینه ای ندارد پایانی ندارد و مجبور است زندگی کند بدون مرگ زندگی معنا ندارد جپچون هست و نمی رود همیشه هست اما بدون زندگی نیز مرگ معنا ندارد وقتی شروعی نیست پایان وجود ندارد اگر زندگی را تشبیه به شلوغی و سروصدا کنیم میتوانیم
بزن باران بزن...
چراکه سیلاب
 دل ندارد،
احساس ندارد
انصاف ندارد
و نه وجدان را بلد است.
و درد را چشیده ایم،
آه که من از هجوم آنهایی که ناجو
بزن باران بزن...
چراکه سیلاب
 دل ندارد،
احساس ندارد
انصاف ندارد
و نه وجدان را بلد است.
و درد را چشیده ایم،
آه که من از هجوم آنهایی که ناجو
باید همین الآن برم از مامانم یه عالمه پول بدزدم و وسایلم رو تو یه کوله جمع کنم و خواهرم رو یه جوری گول بزنم و آروم از خونه برم بیرون و برم یه شهر دور ولی نه خیلی کوچیک که زود پیدا نشم یه اتاق برای خودم بگیرم و ۲۴/۷ توش بمونم. فکر کنم اون جوری دیگه لازم نباشه به کلی چیزایی که الآن فکر می‌کنم فکر کنم.
البته خب این دغدغه‌هه هست که پوله که دزدیدم اگه تموم شه چی کار کنم ولی خب فکر فردا باشه واسه فردا.
خدا رو چه دیدی شاید هم تو راه از تنگی نفس مردم اصلا ل
دل بی رخ خوب تو سر خویش ندارد
جان طاقت هجر تو از این بیش ندارد
از عاقبت عشق‌ تو اندیشه نکردم
دیوانه دلِ عاقبت اندیش ندارد
سیف
بی تو به سامان نرسم ای سروسامان همه تو
ای به تو زنده همه من  ای به تنم جان همه تو
همه تو
همه تو
تو
تو
تو
تو
مرگ تعادلی در زندگی ایجاد می کند تا زندگی نمیرد بدون مرگ جمعیت بیش تر و بیش تر می شود و زندگی سخت تر اکثر آدم ها از مرگ می ترسند ولی تا حالا فکر کرده اید بدون مرگ چه برسر زندگی و انسان ها می آید بدون مرگ زندگی اجباری است آدم گزینه ای ندارد پایانی ندارد و مجبور است زندگی کند بدون مرگ زندگی معنا ندارد جپچون هست و نمی رود همیشه هست اما بدون زندگی نیز مرگ معنا ندارد وقتی شروعی نیست پایان وجود ندارد اگر زندگی را تشبیه به شلوغی و سروصدا کنیم میتوانیم
در سایت خدمات حقوقی آی خدمت بخوانید :
طلاق توافقی در دوران عقد
طلاق توافقی چقدر طول می کشد؟
رجوع پس از طلاق توافقی
هزینه های طلاق توافقی
مدارک لازم برای طلاق توافقی
تشریفات و مراحل طلاق توافقی

طلاق توافقی در دوران عقد
در دوران عقد و قبل از اینکه رابطه زناشویی و جنسی بین طرفین رخ دهد نیز امکان طلاق توافقی وجود دارد. شرایط و مراحل آن ‏هیچ تفاوتی با بعد از عقد ندارد. فقط باید عنوان نمود که در صورتی که طرفین قبل از رابطه جنسی اقدام به طلاق نمایند
سلام.

من سید امیرپژمان حبیبیان هستم. از سال ۱۳۷۶ در سینما با عنوان دستیار دوم کارگردان مشغول به کار شدم و سمت‌های مختلفی را در رشته‌های مختلف فیلمسازی تجربه کردم و  چند سالی است که به شکل متمرکز به عنوان کارگردان و تهیه کننده‌ی فیلم مستند کار می‌کنم. در این وبلاگ تلاش می‌کنم دغدغه‌ها و روزمره های خودم را به عنوان یک فعال رسانه‌ای با مخاطبانی که لطف می‌کنند و می‌خوانند، در میان بگذارم. در واقع اینجا یک وبلاگ تخصصی سینما است. وبلاگ دیگ
هبه عقدی است که به موجب آن یک نفر مالی را مجاناً به کس دیگری تملیک می‌کند ، تملیک‌کنندهواهب ، طرف دیگر را متهب، مالی را که مورد هبه است عین موهوبه می‌گویند.* واهب باید برای معامله و تصرف در مال خود اهلیت داشته باشد.*واهب باید مالک مالی باشد که هبه می‌کند.* هبه واقع نمی‌شود مگر با قبول و قبض متهب اعم از این که مباشر قبض خود متهب باشد یا وکیل او و قبض بدون اذن واهب اثری ندارد.* در هبه به صغیر یا مجنون یا سفیه قبض ولی معتبر است.*در صورتی که عین موهو

بعد از پایان لیگ‌های معتبر اروپایی و آغاز نقل و انتقالات خبرهای مبنی بر علاقه پاریس سن ژرمن به سنگربان جوان روسونری به گوش می‌رسید.
سران میلان پس از ارزیابی‌های خودت و با توجه به پیشنهاد پاریس، میلان این مبلغ را کم دانسته و پس از آن نه تنها قصد فروش سنگربان 20 ساله خود را ندارد بلکه قصد دارد تا قرارداد دوناروما را تمدید کند، همچنین دوناروما اعلام کرده است که در میلان خوشحال است و قصد ترک روسونری را ندارد.
حلما بزرگترین تولید کننده سفیداب روشور سنتی در ایران 
در حال حاضر موجودی انبار حدود 20 تن می باشد ذر
کیفیت بسیار عالی و قیمت عمده بسیار مناسب در خدمت شما عزیزان هستیم .
بصورت تناژ و بسته بندی نیم کیلیویی با برند مشتری هم قابل عرضه است 
سفیداب روشور حلما خرد نمیشود ، شکستگی ندارد ، له شدگی ندارد ، سفت نیست ، مصرف آن راحت است ، نیاز به خیس کردن ندارد 
فرصت خوبی برای صادرات و پخش عمده دارید .
همه  خانوار ایرانی و کشورهای همسایه این محصول را استفاد
یکی از بزرگترین دروغ های دنیا، عشق است. البته منظور این نیست که عشق زمینی وجود ندارد. اکثر کسانی که ادعای عشق دارند، بعد از رسیدن به هدف، فرد مقابل خود را اذیت می کنند، باعث رنجش خاطر او می شوند، آزارش می دهند و فقط به فکر خود خودخواه خویشتن اند. در حالیکه عشق سراسر احترام، ایثار و مهربانی است. عشق در ذات خود نوعی غنا دارد. در عشق توقع و انتظار وجود ندارد. روابط آدم ها در زمین وقتی می تواند اسم عشق به خود بگیرد که رنگ و بویی خدایی داشته باشد، زیر
اخیراً کتابچه‌ای با عنوان "خاطرات تاریک" مطالعه کردم ، این کتابچه را به تمام خرد دوستان ایران پیشنهاد میدهم.
این اثر فاخر به قلم نویسنده‌ای با نام مستعار: fm-god است.
نکات فلسفی عمیقی که در متن بکار گرفته شده بود دست کمی از سخنان فلاسفه‌ی بزرگ ندارد.
خاطراتی که طعم تلخی می دهند اما گفتنشان لازم است.
حجم: کمتر از ١مگ
دریافت نسخه pdf
دریافت کتابچه با سرچ کردن "خاطرات تاریک" در کانال زیر هم امکان‌پذیر است.
کانال فلسفه بدون سانسور
اهنگ مریم چرا با ناز متن کیفیت بالا 320 و لینک مستقیم : مریم چرا با ناز و با افسون و لبخندی به جانم شعله افکندی مرا دیوانه کردی امشب چه با ناله غم از هر دیده می بارد دلم در سینه می نالد مرا دیوانه کردی مرا دیوانه ...
اهنگ مریم چرا با ناز متن کیفیت بالا 320 و لینک مستقیم 
مریم چرا با ناز و با افسون و لبخندی
به جانم شعله افکندی مرا دیوانه کردی
امشب چه با ناله
غم از هر دیده می بارد
دلم در سینه می نالد
مرا دیوانه کردی مرا دیوانه کردی
رفتی مرا تنها به دست غم
اهنگ مریم چرا با ناز متن کیفیت بالا 320 و لینک مستقیم : مریم چرا با ناز و با افسون و لبخندی به جانم شعله افکندی مرا دیوانه کردی امشب چه با ناله غم از هر دیده می بارد دلم در سینه می نالد مرا دیوانه کردی مرا دیوانه ...
اهنگ مریم چرا با ناز متن کیفیت بالا 320 و لینک مستقیم 
مریم چرا با ناز و با افسون و لبخندی
به جانم شعله افکندی مرا دیوانه کردی
امشب چه با ناله
غم از هر دیده می بارد
دلم در سینه می نالد
مرا دیوانه کردی مرا دیوانه کردی
رفتی مرا تنها به دست غم
اگر مدت 2 یا 3 سال به عنوان یک طراح UX کار کرده باشید، باید تمام این داستان ها و توییت ها را در مورد اینکه چگونه طراحی UX مرده است، واقعا وجود ندارد یا اینکه چگونه صنعت تغییر می کند و طراحی UX در چند سال مرده است و اکنون همه باید طراحان محصول (یا چیز دیگری) شوند.

من نمی گویم این داستان ها درست هستند یا من با آنها مخالف نیستم. من صادقانه فکر می کنم آنها بسیار متفکر هستند و ما را مجبور به فکر کردن در مورد آنچه "UX" واقعا و ما که به عنوان طراحان. اما آنها نی
بسم او ...
غم را نمی توان پنهان کرد حتی اگر پلک‌هایت را محکم ببندی تا مبادا کسی از خطوط چشمانت بخواند غمت را. 
غم‌ها زندان چشم ها را تاب نمی‌آورند. اشک می‌شوند و می‌لغزند و خودشان را به همه نشان می‌دهند.
هیچ کس هم از این قاعده مستثنا نبوده و نیست. 
مرد و زن ندارد. آدم خام و دنیادیده هم ندارد.
ادامه مطلب
#کد1003محله: ۱۷شهریور(منطقه۱۸)متراژ: 63تعداد واحد: 10تعداد طبقه: 5طبقه: 3خواب: 1سن بنا: نوسازنما: سنگکف: سرامیکبالکن: داردانباری: دارداسانسور: داردسرمایش: کولر ابیگرمایش: پکیجگاز رومیزی: نداردکابینت: ام دی افپارکینگ: نداردقیمت متری: 8.000.000قیمت کل: 504.000.000
امام رحمه الله در ابتدای بحث ولایت فقیه خود، با اشاره به اینکه «ولایت فقیه » از موضوعهایی است که تصور آن موجب تصدیق می شود و احتیاجی به دلیل و برهان ندارد، اوضاع سیاسی - اجتماعی آن روز مسلمانان و حوزه های علمیه را مطرح می کنند که موجب شده بر «ولایت فقیه » علی رغم بدیهی بودن، برهان اقامه می کنیم. (1)
توضیح این امر خیلی ساده است و امام رحمه الله در شرایطی می خواست این بحث را مطرح کند که چهارده قرن از تشکیل واقعی حکومت اسلامی به طور عینی و عملی می گذ
و یک نکته دیگر هست که خداوند در اینجا خودش را به عنوان اله معرفی کرده یا در همان بسم الله می گوییم بسمِ الله، به نام الله که الله مسبب هست. چرا خداوند خودش را به عنوان الله دارد معرفی می کند که اله غیر از الله نیست؟ البته ما خدا را از جنبه الوهیتش می توانیم بشناسیم، از جنبه ربوبیتش می توانیم بشناسیم، یعنی از جهت کارگرانیش، جهت اثربخشی اش. خداوند دو جهت دارد یک جنبه ذات. مثلا یک  معلم را در نظر بگیرید این معلم یک جهت جهت ذاتش هست که خودش خودش هست
از دروغ گفتن باکی ندارد. به خیال خود، گمان می کند سود می برد. به هر کس که می رسد از زرنگی خود در بهره بردن از فرصت ها، سخن می گوید. بیچاره نمی داند که خداوند نور و سود را در گفتار و کردار راست و درست قرار داده و او مدت هاست گرفتار سنت الهی امهال شده.قیامت که فرا رسید، در دادگاه عدل الهی، هر آن چه با دروغ و حیله از دیگری ربوده را از وی باز پس گیرند.
"هر که برای برادر مؤمن چاهی بکند، سرنگون در آن افتد."
تفسیر جوامع الجامع ج 2 ص 322
نام مانهوا : کتاب مقدس و عالیجناب ژانر: #فانتزی ، #عاشقانه ، #کمدیمنتشر شده از #webcomicsوضعیت: #در_حال_انتشار
خلاصه: دختر سی ساله ای که به خاطر اهانت به کتاب مقدس وارد دوره باستان میشه به عنوان یک کتاب تا پرنسی که تمایلی به داشتن فرزند را ندارد مجبور به بچه دار شدن کند که در این صورت می‌تواند به دنیای خود بازگردد و...

ادامه مطلب
در پاسخ به این سوال دانشجویان عزیز که ترم تابستان آری یا خیر؟ باید عرض کنم:دانشجو
باید در گام نخست یک برنامه ریزی دقیق و واقع بینانه (نه بلند پروازانه)‌
از سنوات تحصیلی خود پیش بینی و تهیه کند. سپس اگر ترم تابستان باعث کاهش
سنوات تحصیلی باقیمانده دانشجو می شود، اخذ ترم تابستانی به صرفه و توجیه پذیر است و در صورتی که ترم تابستانی هیچ تاثیری در تعداد سنوات باقیمانده دانشجو ندارد، ترم تابستان هیچ توجیهی ندارد و به مشکلات آن نمی ارزد. از جمله م
متا تگ عنوان برگه (Meta title tag) برای گزینش تیتر صفحات تارنما بکار می رود و نشان دهنده نسبی محتوای ورقه می باشد . 
چرا 
بایستی به عنوان کاغذ اهمیت بدهیم؟ عنوان ورقه تاثیر زیادی بر سئو وبسایت شما خواهد داشت و می‌توانید با توصیف صحیح آن مقدار محل ورود تارنما خود از گوگل را افزایش دهید . 
سئو در مشهد
در ادامه عوارض اینکه چرا می بایست به سئو تیتر ورقه اهمیت بدهیم را ذکر میکنیم: 
نمایش 
تیتر برگه در مرورگرها مرورگرهای مالامال استعمال مثل فایرفاکس، گو
متا تگ عنوان برگه (Meta title tag) برای گزینش تیتر صفحات تارنما بکار می رود و نشان دهنده نسبی محتوای ورقه می باشد . 
چرا 
بایستی به عنوان کاغذ اهمیت بدهیم؟ عنوان ورقه تاثیر زیادی بر سئو وبسایت شما خواهد داشت و می‌توانید با توصیف صحیح آن مقدار محل ورود تارنما خود از گوگل را افزایش دهید . 
سئو سایت
در ادامه عوارض اینکه چرا می بایست به سئو تیتر ورقه اهمیت بدهیم را ذکر میکنیم: 
نمایش 
تیتر برگه در مرورگرها مرورگرهای مالامال استعمال مثل فایرفاکس، گوگل
+شاتوتِ باغاتِ طرشت به مذاق من و تو خوش نمی‌آید. مزهٔ درست‌حسابی که ندارد، بعد هم حاصلِ کارِ این باغبان‌های کاسب‌مسلک است. اصلاً روح ندارد. من دلم تمشکِ وحشی می‌خواهد. توی مغان تمشکِ وحشی فراوان است.-عادت می‌کنی به مزه‌اش، سه‌چهار سال است که پایم را از گلابدره آن‌طرف‌تر نگذاشته‌ام. همین شاتوت‌ها هم نعمت است بخور. +تو این نبودی، کِی این شدی؟-توی همین سال‌ها. این چیزها که فجأتا نمی‌شوند+تو اسیرِ می‌پرد وسط حرفش-تو اسیرِ داستان‌سرایی‌
یه‌مدت آدم به این فکر دخیل می‌بندد که اگر حرفی ندارد، بخاطر تمام حرف‌های ناگفته‌ی درونش است. حالا در بعضی شرایط این صدق می‌کند اما الآن اگر بخواهم منصفانه به ماجرا نگاه کنم، حرفی ندارم چون واقعاً هیچ چیز در ذهنم ندارم. احساس می‌کنم یک جو ارزش در زندگی‌ام جریان ندارد یا حتی نمی‌توانم تحلیل های جالبی از اطرافم ارائه دهم و همانطور که دوست دارم بیان کنم. درواقع نمی‌توانم بنویسم چون چیزی برای نوشتن در ذهنم پرورانده نمی‌شود و باید به حال ای
#کد2001محله: شاد آباد(منطقه۱۸)متراژ: ۷۵تعداد واحد: تعداد طبقه: 4طبقه: 3خواب: 2سن بنا: 6نما: سنگکف: سرامیکبالکن: انباری: دارداسانسور: نداردسرمایش: کولر ابیگرمایش: بخاریگاز رومیزی: نداردکابینت: داردپارکینگ: داردقیمت رهن: 70.000.000قیمت اجاره: 150.000قابل تبدیل هم می باشد
سخنگوی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی:
اخبار مربوط به قیمت و سهمیه‌ بنزین صحت ندارد
برخی اخبار از سهمیه‌بندی بنزین از روز آینده حکایت دارد، خبری که توسط شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی تکذیب و اعلام شد 12 اردیبهشت‌ماه تاریخ اجرای طرح سهمیه‌بندی بنزین نیست.

به گزارش ندای زرند، در حالی که برخی منابع خبری از آغاز سهمیه بندی بنزین از روز آینده خبر می‌دهند سخنگوی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ضمن تکذیب این موضوع اعل
مامان بابا  عکسا هایشان را  می‌فرستند توی گروه...
مامان
بابا
کنار خانه ی خدا...
دلم برایشان پر می‌زند...برای دست های مامان...برای مریم گلی های  بابا گفتن...
اما..
تهِ تهِ دلم...
دلم می‌خواست آن جا باشم... کنار امن ترین نقطه ی دنیا...کنار  با آرامش‌ترین نقطه ی دنیا...بعدش چند صباحی از این روزمرگی هایم دل بکّنم بروم کنار خودِخودش، یکم برایش خودم را لوس کنم..تا بلکم آن قسمت از تنهایی وجودم که از او تهی ‌ست پر شود..
سید مهدی میگوید : مریم بیا به جای عروسی
*ساختمان هشت‌وجهی بود و تقارن محض سراسر ساختمان را پوشانده بود. از دالون‌های بزرگی عبور می‌کردم تا به خارج از ساختمان برسم. من باید به فاصله‌ی کوتاهی خودم را به یکی دیگر از وجوه ساختمان می‌رساندم. اما آدمی در تقارن محض گم می‌شود. گم و گور. وقتی هر طرف را که نگاه کنی با طرف دیگر تفاوتی ندارد، ترس تمام وجودت را فرا می‌گیرد. من در تقارن محض گم شده بودم و زمان می‌گذشت.
وقتی می‌دانی باید شرایطت را عوض کنی ولی هیچ نشانه‌ای، مطلقا هیچ نشانه‌ای
سه روز بعد از ترک کریستین، آنا کارش را در انتشارات مستقل سیاتل (SIP) به عنوان دستیار شخصی جک هاید شروع می‌کند. او احساس خوبی درباره جک ندارد. کریستین به او ایمیل می‌دهد تا او را به نمایشگاه گالری دوستش، خوزه رودریگز، در پورتلند ببرد. این دو باهم به نمایشگاه می‌روند و آشتی می‌کنند. کریستین عکس‌های خوزه از آنا را می‌خرد؛ زیرا نمی‌خواهد افراد دیگر این عکس‌ها را در خانه‌شان داشته باشند...
ادامه مطلب
از صبح تا حالا این مصرع توی ذهنم پشت سر هم تکرار میشه: 
دنیا وفا ندارد ای نور هر دو دیده*
دنیا وفا ندارد ای نور هر دو دیده

این تفکر که اگه ما خوب باشیم و خوبی کنیم، دنیا بر وفق مراد ما می چرخه و همه قدرمون رو می دونن؛ اگه نگم هیچ وقت باید بگم خیلی وقت ها درست نیست. این دنیای بی وفا اونقدر که با شیادهاست با بقیه نیست!
درسته خدا عادله ولی به عینه بهم ثابت شده که برخلاف ما صبوره؛ خیلی خ
اگر در نظر بگیریم که فردی عاشق کوهنوردی باشد 
و بخواهد به کوهی فرضی صعود کند که  آنطرف قله اش دره باشد!
و مثل روز برایش روشن باشد که موقع سقوط مخش بر روی زمین پخش خواهد شد!
اما آنچنان عاشق کوه و مسیرِ رسیدن به قله باشد! 
که در همان ابتدایِ مسیر، با خود سنگ هایش را وا بکند و  بگوید اشکالی ندارد و در نهایت خواهم پرید و بعیارتی سقوط را بپذیرد!
پس وقتی به قله رسید حق ندارد که بلرزد و از سقوط خود شکایت کند! حق ندارد بغض کند!
فقط باید بپرد
بپرد
بپرد
بپرد
بعد از ملکه این دومین فیلمی است که از محمدعلی باشه اهنگر میدیدم. دوباره مثل ملکه شگفت زده شدم. جنگ هیچ چیز صحیحی ندارد. تمام منطق و معقولیتی که میشناسیم در روندها و پروتکل های مربوط به هرچیز جنگ، فلج میشوند، کار نمی کنند. این همان نگاهی است که سالینجر نیز به جنگ داشت و حالا در این جغرافیا، اهنگر هم سعی در روایت همان نگاه دارد. 
حقیقت؟ کدام حقیقت؟ 
خاک؟ کدام خاک؟مصلحت؟ کدام مصلحت؟
گمنامی یک فیض است. پلاکت را دربیار، حقیقت را پیدا کن و چون سرو ز
گرچه شاعر چشمهایی روشن و بیدار داشت 
واژه های روسیاهش خط خطی بسیار داشت 
قصه ی حبل المتینِ دل دروغی بیش نیست 
عشق در دستان بی رحمش طناب دار داشت 
مثل یوسف خواستم از عشق بگریزم ولی 
هر دری را باز کردم پیش رو دیوار داشت
مرگ هم غیرت ندارد ! بی خیالم می شد و ... 
زندگی در برزخی بیهوده استمرار داشت
بینِ این آشفته بازارِ جنون و کشمکش
خاطراتش باز هم اندیشه ی آزار داشت
یادم آمد وقت دل کندن بلاتکلیف بود 
هم مرا می راند ، هم بر ماندنم اصرار داشت 
مثل ماشی
بحثی که امروزه به‌عنوان حجاب اختیاری مطرح است و برخی از سلبریتی ها و منورالفکرهای غرب‌زده از آن دم می‌زنند و رسانه‌های خارجی هم به آن دامن می‌زنند، بهانه‌ای بیش نیست و درواقع آن‌ها به دنبال برهنگی و بی‌بندوباری هستند. چرا که در کشور ما و در مسئله حجاب اجبار به معنای واقعی وجود ندارد […]
نوشته حجاب اختیاری بهانه است، آنان به دنبال برهنگی هستند! اولین بار در گناه شناسی. پدیدار شد.
او که به احضار دانشگاه ایلینوی جنوبی برای برگزاری نشست و پاسخ به پرسش های آدم محلی به کاربندیل آمده بود، روز جمعه بعدازظهر به سؤالات حاضران پاسخ قسط که قدری از آنها به دادرسی اجنبی ترامپ ازجمله خروجآمریکا از توافق هسته ای با ایران برمی گشت. داکورت عنوان کرد: «صیت ایالات متحده به عنوان پیشقدم دمکراسی در دنیا، مدیون دهه ها مجاهدت دیپلماتیک رئیس جمهورانی از هر دو حزب جمهوریخواه و دمکرات است که متأسفانه در اطراف آستان ترامپ در مقام ریاست جمهو
انسان از (جایگاه) سکوت خواهد دید که هر راهی که ذهن حرکت کند فقط حرکتی از فکر است که هیچ واقعیتی برای او وجود ندارد و فقط وقتی انسان او را باور داشته باشد واقعی می‌شود. فکرها فقط از راه آگاهی حرکت می‌کنند. آن‌ها هیچ قدرتی ندارند. هیچ‌چیز واقعیت ندارد مگر آنکه انسان به او برسد ، بر او چنگ بیاندازد، و او را به ترتیبی با قدرت باور آبستن سازد.
تنها راه برای ورود سکوت در خود کلام خودش است. انسان نمی‌تواند با چیزی به آنجا برود، به جز با هیچی. انسان نم
چند روز پیش انتخابات یکی از تشکیلات های دانشگاه به اسم جامعه اسلامی دانشجویان بود و من حدود یک ساعت در مهندسی آن شرکت کردم. بله؛ دقیقا مهندسی بر اساس یک لیست که از مقرّ کثیف آن آمده بود. داشتم با خودم فکر میکردم که چرا برای اولین بار در عمرم روی یکی از اصولم پا گذاشتم در مهندسی یک انتخابات نقش آفریدم. 
فکر کردم شاید به خاطر این بوده که یک بار برای همیشه اثبات کنم این تشکیلات تا زمانی که وابسته است به ام الفسادی به اسم اتحادیه، قرار نیست کاری از
 سلیمان دیلمی گوید بامام صادق ع عرض کردم  فلانی در عبادت و دیانت و فصیلت چنین و چنان ست فرمود عقلش چگونه  است گفتم نمیدانم فرمود پاداش  باندازه عقل است همانا مردی از بنی اسرائیل در یکی از جزایر دریا که سبز و خرم و پرآب و درخت بود عبادت خدا میکرد یکی از فرشتگان  از آنجا گذشت  و عرض پروردگارا مقدار پاداش این بنده ات را بمن بنما  خداوند باو نشان داد واو ان مقدار را کو چک شمرد خدا باو وح ی کرد همراه او همراه او باش پس ان فرشته  بصورت انسانی نزد او

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بهترین های شیراز از همه جای وب هلوکوک گزارشات کاربینی و کارورزی سیتم ایکس-SYSTEM X شیراز msdmovie مرجع رسمی سریال هیولا بهینه سازی سایت مهاجرت به کانادا اتحادیه صنف آلومینیوم کاران یزد